Содржина на јазичиња
Повеќе активност
За RoboCop

Основни информации

Дата на раѓање
October 27, 1985 (38)
За RoboCop
Националност:
Шкотска
Биографија:
Шкотска засекогаш
Локација:
Данди, Шкотска
Интереси:
Наука
Професија:
Свештенички работник
Вистинско име:
R. Hunter
Gender (Pronouns):
he,him
Тип на гејмер:
Ретро гејмер
ИД -ИД на пареа:
СТРАМ_0: 0: 9822876
Нинтендо ИД:
SW-0325-1116-6142
ЕА сметка за ИД:
Хантер85-ОК
Канал на YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCv5_6xvzEMkFr82uf63dSHQ
ID на социјалниот клуб Rockstar:
robocop495
Донирано (£ GBP):
£13,000

Потпис
[APG] Водач на кланот - [email protected]

Статистика


Вкупно објави
Вкупно објави
503
Објави на ден
0.06
Последен пост
PSA: Item Server Status 22nd May 2024 02:10 часот
Генерални информации
Последна активност
13th June 2024 17:30 часот
Датум на зачленување
11 ноември 2001 година
Упати
30
Почетна страница
https://www.lycos.co.uk/

21 Пријатели

 1. -X- -X- is offline

  [APG] ВИП

  -X-
 2. алексавил alexavil is offline

  [APG] Глобален модератор

  alexavil
 3. Балмакс Balmax is offline

  [APG] ВИП

  Balmax
 4. сина магла bluefog is offline

  [APG] ВИП

  bluefog
 5. DarkDragonDSTR DarkDragonDSTR is offline

  [APG] ВИП

  DarkDragonDSTR
 6. DigItJim DigItJim is offline

  [APG] Основач

  DigItJim
 7. диџдон djdon is offline

  [APG] ВИП

  djdon
 8. еммз emmz is offline

  -

  emmz
 9. Емно Emnu is offline

  [APG] ВИП

  Emnu
 10. FemPyro FemPyro is offline

  -

  FemPyro
 11. funkliner funkliner is offline

  -

  funkliner
 12. Ген 2142 Gene2142 is offline

  [APG] Член

  Gene2142
Покажување пријатели 1 до 12 на 21
Страница 1 на 2 12 ПоследноLast
Страница 1 на 56 1231151 ... ПоследноLast

Преземања на RoboCop

  Име на датотека Вкупно преземања Рејтинг Датотеки Поставено Последно ажурирано
BSP Viewer v1.5.6 Full - Nem
За:
BSP Vie...
3 0 1 1st April 2024, 03:04 часот 1st April 2024, 03:04 часот
Tomb Raider Accessories - Calender and ScreenSaver
Now this ancien...
0 0 1 24th February 2024, 04:58 часот 24th February 2024, 04:58 часот
Burning Materials Redux v1.2
By Skeleton Hot...
0 0 2 4th January 2024, 12:30 часот 4th January 2024, 12:30 часот
GenPatcher v2.06
GenPatcher can ...
10 0 1 21st June 2023, 05:01 часот 21st June 2023, 05:01 часот
X-Wing Vs TIE fix for Windows 7
X-Wing vs. Tie ...
1 0 1 11th January 2023, 21:32 часот 11th January 2023, 21:32 часот
TIE Fighter Win95 fix for Windows 7
Tie Fighter
Т ...
2 0 1 11th January 2023, 21:15 часот 11th January 2023, 21:33 часот
X-Wing Win95 fix for Windows 7
X-Wing
This is...
1 0 2 11th January 2023, 21:14 часот 11th January 2023, 21:14 часот
Justagai's X-Wing series 60 FPS fix
X-Wing series 6...
4 0 1 11th January 2023, 08:24 часот 11th January 2023, 08:24 часот
JK II FX Mod v3.0
JK2 FX MOD 3.0 ...
1 0 1 6th January 2023, 01:55 часот 6th January 2023, 01:55 часот
Enhanced_Skins v3
*************** ...
1 0 1 6th January 2023, 01:44 часот 6th January 2023, 01:46 часот
DMQ2.zip
DMQ2 (Deathmatc...
1 0 1 30th December 2022, 22:53 часот 30th December 2022, 22:55 часот
v3369 Linux Dedicated Server Voicechat Exploit Fix
###############...
1 0 1 21st December 2022, 08:54 часот 21st December 2022, 08:54 часот
Unreal Tournament VulkanDrv v2.2
# Unreal Tourna...
2 0 1 20th December 2022, 08:56 часот 20th December 2022, 08:56 часот
UT3 WebAdmin v1.17
Information
Т ...
0 0 1 19th December 2022, 03:03 часот 19th December 2022, 03:03 часот
OpenSpyInfo Mutator for UT2004 v102
OpenSpyInfo Mut...
2 0 1 19th December 2022, 02:59 часот 19th December 2022, 02:59 часот
Master Server Mirror (Server Actor)
Master Server M...
2 0 1 19th December 2022, 02:58 часот 19th December 2022, 02:58 часот
Detailed Textures Pack
the nsp folder ...
2 0 1 16th December 2022, 21:32 часот 16th December 2022, 21:32 часот
[HPB] Waypoints for Front Line Force
Нема информации ...
3 0 1 25th November 2022, 23:53 часот 25th November 2022, 23:53 часот
Ragdoll
Base:
Russian ...
2 0 1 23rd August 2022, 07:49 часот 23rd August 2022, 07:49 часот
Virginia Opossum
http://web.arch...
2 0 1 23rd August 2022, 07:47 часот 23rd August 2022, 07:47 часот

Страница 1 на 56 1231151 ... ПоследноLast
Информации за активност
 • Вкупни поени:
 • 12143.7
 • Ниво на активност:
 • 32
 • До следно ниво:
 • 568.3
 • Процент на ниво:
 • 36.79% Achieved
 • Дневна активност:
 • 0 / 3.66 (0%)
 • Неделна активност:
 • 0.4 / 25.6 (1.56%)
 • Месечна активност:
 • 1.3 / 109.71 (1.18%)
Поени
 • Поени за прилог:
 • -3825
 • Поени за објавите:
 • 154
 • Поени за објавувања (сопствени теми):
 • 16
 • Поени за теми:
 • 10010
 • Поени за оцените на темата дадени:
 • 5.5
 • Поени за добиени оценки за теми:
 • 15
 • Поени за пораки за посетители (дадени):
 • 1
 • Поени за пораки за посетители (примени):
 • 0
 • Поени за објавени анкети:
 • 30
 • Поени за гласачките гласови:
 • 12
 • Поени за потврдени пријатели:
 • 105
 • Поени за углед (дадени):
 • 0
 • Поени за углед (примени):
 • 0
 • Поени за точки на прекршување (дадени):
 • 0
 • Поени за поени за прекршување (примени):
 • 0
 • Поени за упати:
 • 290
 • Поени за регистрирани денови:
 • 825.00000000002
 • Поени за извици:
 • 0
 • Поени за споменување дадени:
 • 0
 • Поени за примени спомени:
 • 0
 • Поени за дадени ознаки:
 • 0
 • Поени за примени ознаки:
 • 0
 • Поени за завршен профил:
 • 5
 • Поени за освоени натпревари:
 • 0
 • Поени за допаѓања дадени:
 • 129
 • Поени за примени допаѓања:
 • 34
 • Поени за регистрирани покани:
 • 0
9 награди
Award earned on 13th May 2017 01:56 PM
За сите ваши долги години благородни и напорни напори, вие го добивате овој медал!
Наградата заработена на 13 мај 2017 година 13:56 часот
Award earned on 13th May 2017 01:54 PM
Ова е за вашата напорна работа за откривање и забележување на хакери на играчи кои се забранети на нашите сервери.
Наградата заработена на 13 мај 2017 година 13:54 часот
Award earned on 7th June 2015 05:38 PM
За вашите неверојатни програмски пронајдоци, ви се доделува овој медал!
Наградата заработена на 7 јуни 2015 година 17:38 часот
Award earned on 26th July 2015 08:33 PM
За одржување на нашата веб -страница безбедна, фиксна и организирана, ви се доделува овој медал!
Наградата заработена на 26 јули 2015 година 20:33 часот
Award earned on 26th July 2015 08:33 PM
За вашите големи напори во лидерството и администраторот, со ова го добивате овој медал.
Наградата заработена на 26 јули 2015 година 20:33 часот
Award earned on 26th July 2015 08:33 PM
За одличното лидерство за вашиот тим и состав, ти е доделен овој медал!
Наградата заработена на 26 јули 2015 година 20:33 часот
Award earned on 26th July 2015 08:19 PM
Браво, вие сте регистриран корисник веќе 10 години!
Наградата заработена на 26 јули 2015 година 20:19 часот
Award earned on 26th July 2015 11:44 AM
Ви благодариме за вашата активност - заслужувате награда!
Наградата е заработена на 26 јули 2015 година, 11:44 часот
Award earned on 26th July 2015 11:32 AM
Дониравте над 100 фунти за [APG] финансирање! Ви благодариме за донацијата - заслужувате награда!
Наградата е заработена на 26 јули 2015 година, 11:32 часот

DMCA.com Protection Status

https://apg-clan.org tested by Norton Internet Security https://apg-clan.org tested by McAfee Internet Security

Flag Counter