Nëse nuk e përdorni këtë format hyrja juaj do të hidhet poshtë derisa të dorëzohet në formatin e mëposhtëm.
Kopjoni dhe ngjisni tekstin e lehtë në një fije të re dhe përgjigjuni plotësisht.
Ju do të rekrutoheni bazuar në cilësinë e këtij prezantimi!


-------------------------------------------------------------------------------------


Nofka (et):


Mosha:


Shteti:


Cilat lojëra luani më shpesh:


A keni mikrofon:


Në cilën zonë kohore jeni:


Çfarë mund të sillni në APG:


Si e morët vesh për ne:

-------------------------------------------------------------------------------------


Ju lutemi plotësoni sa më sipër në mënyrë të plotë që të mund të shqyrtojmë plotësisht kërkesën tuaj. Nëse prezantimi juaj është i suksesshëm dhe ju jeni rekrutuar, atëherë ne presim që ju të na tregoni se do të bënit një anëtar të mirë të plotë sipas aktivitetit në forume dhe në lojë, pasi ne mendojmë se ju mund të keni atë që duhet do të vihet në punë një votë, votat mund të zgjasin diku midis 7-14 ditëve për të përfunduar dhe gjatë kësaj kohe, dhe më pas, duhet të përpiqeni të qëndroni aktiv si në forum ashtu edhe në server, kjo është kritike që nuk duhet të jeni anëtar i plotë i APG për të postuar ! Difficultshtë e vështirë të njihni njerëz në shumicën e lojërave, kështu që ju lutemi merrni pjesë në forume sa më shumë që të jetë e mundur për të përshpejtuar procesin tuaj të aplikimit. Fat i mirë me aplikimin tuaj!

- Ekipi i Administrimit të APG