+ Odgovori na nit
Rezultati 1 do 8 od 8
  1. Drek se pozdravlja 
    #1
    Datum pridružitve
    Junija 2020
    Objave
    15
    Samo pozdraviti. Sem fant, ki je pred nekaj leti sestavil paket CC Mod Pack. Bil je šok, da sem ga našel tukaj s posodobitvami. Počaščen sem, nič od tega ni bilo moje delo, vendar je bilo kar nekaj dela, da sem ga sestavil, in vedno sem se počutil, kot da bi to naredil zase, kar nikogar drugega ne bi zanimalo.

    Za vse, ki jih to zanima, bo moj stari klan, Crazy Canucks, ki so si spremenili ime v Casally Crackers, ker je bilo ime Crazy Canucks nekako vzeto, kmalu imel preizkusno noč strelnega orožja.

    Nismo hardcore, samo želimo se malo zabavati, sestaviti nekaj iger in iti od tam. Tako kot Robocop sem zdaj glava Linuxa. Ne nameravamo izvajati samo načinov Half-Life in Source, vendar sem mislil, da bi bil strežnik strelnega orožja zaradi starih časov dober začetek.

    Frank McNeil, ustvarjalec Marine Bota, je eden izmed naših, in ker ne vemo, koliko se jih bo pojavilo, bomo izvajali bote, samo da se prepričamo, da je večer zabaven, čeprav le nekaj gor.

    Če vas zanima, sem postavil spletno stran, ki jo lahko najdete na https://casually-crackers.zone/ Vstopite, se registrirajte in se nam pridružite, če lahko, ko bomo imeli testni večer. Upam, da nikogar ne moti vtič tukaj.
     

  2.  
    #2
    Datum pridružitve
    Novembra 2001
    Lokacija
    Dundee, Škotska
    Objave
    491
    Quote Prvotno objavil (a) Drek View Post
    Samo pozdraviti. Sem fant, ki je pred nekaj leti sestavil paket CC Mod Pack. Bil je šok, da sem ga našel tukaj s posodobitvami. Počaščen sem, nič od tega ni bilo moje delo, vendar je bilo kar nekaj dela, da sem ga sestavil, in vedno sem se počutil, kot da bi to naredil zase, kar nikogar drugega ne bi zanimalo.

    Za vse, ki jih to zanima, bo moj stari klan, Crazy Canucks, ki so si spremenili ime v Casally Crackers, ker je bilo ime Crazy Canucks nekako vzeto, kmalu imel preizkusno noč strelnega orožja.

    Nismo hardcore, samo želimo se malo zabavati, sestaviti nekaj iger in iti od tam. Tako kot Robocop sem zdaj glava Linuxa. Ne nameravamo izvajati samo načinov Half-Life in Source, vendar sem mislil, da bi bil strežnik strelnega orožja zaradi starih časov dober začetek.

    Frank McNeil, ustvarjalec Marine Bota, je eden izmed naših, in ker ne vemo, koliko se jih bo pojavilo, bomo izvajali bote, samo da se prepričamo, da je večer zabaven, čeprav le nekaj gor.

    Če vas zanima, sem postavil spletno stran, ki jo lahko najdete na https://casually-crackers.zone/ Vstopite, se registrirajte in se nam pridružite, če lahko, ko bomo imeli testni večer. Upam, da nikogar ne moti vtič tukaj.
    Pozdravljeni, poznam vaše spletno mesto Net Rates in tudi nekaj vaših objav v Bots Unitedu. Si Frankov prijatelj?

    Prav tako sem naredil nekaj nadgradenj na AdminMod, Metamod-P in tudi na nekatere druge Bote, ne le na Marinebote. Ne vem, zakaj vztrajno gostim FA 3.0 s svojega namenskega strežnika Linux, vendar si ti strežniki HL1, pa tudi nekateri strežniki Source in UT99 zaslužijo gostovanje in predvajanje ... Ampak jaz sem razočaran, ker niso vsi roboti odprtokodni, saj se trudimo obrniti inženiring ali šestnajstiško urediti Sturmbots za DoD 1.3.


    [APG] Vodja klana - [email protected]
     

  3.  
    #3
    Datum pridružitve
    Junija 2020
    Objave
    15
    Quote Prvotno objavil (a) RoboCop View Post
    Pozdravljeni, poznam vaše spletno mesto Net Rates in tudi nekaj vaših objav v Bots Unitedu. Si Frankov prijatelj?

    Prav tako sem naredil nekaj nadgradenj na AdminMod, Metamod-P in tudi na nekatere druge Bote, ne le na Marinebote. Ne vem, zakaj vztrajno gostim FA 3.0 s svojega namenskega strežnika Linux, vendar si ti strežniki HL1, pa tudi nekateri strežniki Source in UT99 zaslužijo gostovanje in predvajanje ... Ampak jaz sem razočaran, ker niso vsi roboti odprtokodni, saj se trudimo obrniti inženiring ali šestnajstiško urediti Sturmbots za DoD 1.3.
    Da, v tistem času sem napisal nekaj monumentalnega prispevka o gostovanju strežnikov HL z omejeno pasovno širino. Ne vem, koliko od tega še vedno velja, ker pasovna širina danes ni tako velik problem. In ja, v čast mi je, da sem bil Frankov prijatelj že nekaj časa.

    Zgodba o Sturmbotu je nekoliko tragedija. Tip, ki je to kodiral, je bil zelo mlad in je umrl v indonezijskem cunamiju leta 2004, morda še preden bi se imel priložnost naučiti, kako velik je lahko razvoj odprtokodnih programov.

    Obstaja še ena možnost za bote za DOD, imenovana Shrikebot. Izgubil sem stik z razvijalcem tega. Pri Linuxu smo imeli nekoliko spora, kar je bila večinoma moja krivda, vendar mislim, da deluje bolje kot Sturmbot, čeprav je bil Sturmbot na nek način naprednejši.

    Če vas zanima, sem sestavil mod nazaj za DOD, pa tudi zvočni paket za DOD. Če vas zanima, lahko počnete z njimi, kar želite. Še enkrat, ne moje delo, ampak sem se zelo potrudil, da bi vse umetnike vključil v zasluge, in bil bi presenečen, če bi te dni težko dosegli nekatere od teh stvari. Vendar vas bom opozoril, da smo bili kanadski klan, zato so nekateri modeli prav kanadski.

    Sem velik oboževalec starih iger in prehod na Linux mi je obnovil ljubezen, deloma zato, ker tako dobro delujejo in tako dobro izgledajo v Linuxu, ko dobite pravilno konfiguracijo.
     

  4.  
    #4
    Datum pridružitve
    Novembra 2001
    Lokacija
    Dundee, Škotska
    Objave
    491
    Da, že uporabljal sem ShrikeBot, vendar se mi ne zdijo tako dobri kot Jowojev Sturmbot (RIP) ...


    [APG] Vodja klana - [email protected]
     

  5.  
    #5
    Datum pridružitve
    Junija 2020
    Objave
    15
    Quote Prvotno objavil (a) RoboCop View Post
    Da, že uporabljal sem ShrikeBot, vendar se mi ne zdijo tako dobri kot Jowojev Sturmbot (RIP) ...
    Sturmbot je bil bolj napreden v smislu svojega ai -ja, toda Shrikebot je bil manj buggy. Niti eden ni bil tako dober kot Marine Bot - oprosti Jasp ...
     

  6.  
    #6
    Datum pridružitve
    Junija 2020
    Objave
    15
    Nisem prepričan, ali bi bilo mogoče dekompilacijo Sturmbota, nato na podlagi tega obnoviti kodo in jo narediti odprtokodno. Veliko dela bi bilo.
     

  7.  
    #7
    Datum pridružitve
    Novembra 2001
    Lokacija
    Dundee, Škotska
    Objave
    491
    No, trenutno delam za Bots-United pri posodabljanju FoxBot za TFC, prav tako sem popravil nekaj RCBot1 in RCBot2 za DMC, pa tudi nekatere izvorne igre, ki uporabljajo OrangeBox Engine. Ampak ja, da je Sturmbot obrnjen inženiring in dekompiliranje skoraj nemogoče ...


    [APG] Vodja klana - [email protected]
     

  8.  
    #8
    Datum pridružitve
    Junija 2020
    Objave
    15
    Quote Prvotno objavil (a) RoboCop View Post
    No, trenutno delam za Bots-United pri posodabljanju FoxBot za TFC, prav tako sem popravil nekaj RCBot1 in RCBot2 za DMC, pa tudi nekatere izvorne igre, ki uporabljajo OrangeBox Engine. Ampak ja, da je Sturmbot obrnjen inženiring in dekompiliranje skoraj nemogoče ...
    Poskušam si zapomniti, a če se prav spomnim, je bil FoxBot eden najboljših robotov, ki so jih kdaj naredili za kateri koli mod HL.
    Nazadnje uredil Drek; 21. junija 2020 ob 06:05 popoldne.
     

Informacije o temi

Uporabniki brskajo po tej temi

Trenutno 1 uporabnik brska po tej temi. (0 članov in 1 gost)

Dovoljenja za objavljanje

  • Ti maj objavljajte nove teme
  • Ti maj objavi odgovore
  • Ti maj objavljajte priloge
  • Ti maj urejajte svoje objave
  •  
DMCA.com Protection Status

https://apg-clan.org tested by Norton Internet Security https://apg-clan.org tested by McAfee Internet Security

Flag Counter