Tere sellel teemal, ma arutan oma viie parima lauamängu kohta, mida ma kunagi mänginud olen. Nüüd enne nende avaldamist näitan teile kavandeid, väljaandeid ja võib -olla see aasta, mil need konkreetsed väljaanded esimest korda ilmusid. Samuti olin ma pettunud, kuidas Hasbro ja Mattel olid mõne võtmemärgi üle võtnud ja endasse haaranud, kuna viimased lauamängud ja mänguasjad pole tänapäeval nii head kui varem. Nii et jah, tunnistan, et Bluetoothi ja nutitelefoni rakenduste toega on lauamängud ja mänguasjad paranenud. Kuid ma ei hakka mainima selliseid mänguasju nagu Lego ega Tomy Big Big Loader, kuna need EI ole tegelikult lauamängud, kuna see pole praegu teema. Alustame siis numbriga 5:

#5 palgapäev (Waddingtoni Ühendkuningriik, 1994)

Name:  Pay-Day-Board-Game-By-Waddingtons-Complete-Great.jpg
Views: 3424
Size:  51.0 KB

Nüüd on see nagu Monopoly ja Game Of Life, kuid omamoodi kombineeritud. Selles mängus peate selle kuu laual edasi liikuma 3 korda, et võita nii palju raha kui võimalik. Kuid ainsad asjad, mida peate vaatama ja kokku puutuma, on arved, arved ja palju muud. Olin õnnelik, kui sain selle mängu 11 -aastaselt ja see oli päris lõbus. Kuid nende uuemate väljaannete puhul, kui 21st Sajand saabus ... need ei olnud minu isikliku arvamuse kohaselt nii head kui originaal. Jah OK, kujundused on siledamad ja head, kuid see ei saa asendada ega jätkata minu lapsepõlvemälestusi algsest mängust.

#4 Cluedo (Waddingtoni Ühendkuningriik, 1995)

Name:  Waddingtons-Cluedo-1995-Complete-Super-condition-Rare.jpg
Views: 382
Size:  26.8 KB

See mäng on tuntud ka kui ameeriklaste vihje. See disain tundub 1980ndate versiooniga võrreldes veidi kaasaegsem. Kuigi see mäng võib olla hirmutav, kuna see on Murder Mystery mäng, kuid vähemalt ei sisalda see verd ega verejooksu. Ma olen üsna kindel, et teate reegleid, sest see kõik on seotud ühe tegelasena mängimisega või ühe tegelasena salaja - mida iganes soovite mängida -, kuid teile antakse kaarte, mida hoida. Kuid ainult 3 kaarti, mis sisaldavad kahtlustatavat, relva ja mõrva ruumi, pannakse mängu lõppemiseni ümbrikusse.

#3 Frustratsioon (MB, 1986)

Name:  81I4sOvMjSL._AC_SL1500_.jpg
Views: 230
Size:  97.0 KB

See mäng oli puhtalt õnnelik ja ma olin õnnelik, kui mu õnn pöördus, kui ma võitsin, ja kupli pealt hüppasid õnnelikud 6 -d. Mis selles mängus nii head on, ei pea te muretsema täringute kaotamise pärast, kuna see on turvaliselt kuplis hoitud. Kuid ärge vaadake nelja värvilist loendurit, kuna need võivad kergesti kaotsi minna. Sest see, mida mulle väga noorena räägiti.

#2 Scrabble (Spears Games, 1988)

Name:  81u3pVurtQL._AC_SL1500_.jpg
Views: 140
Size:  97.6 KB

Nüüd oli see mäng minu lapse aju jaoks keeruline, kuna ma pidin kasutama oma sõnastikku, kuid see pole tegelikult lubatud enne, kui see sõna, mille tahvlile panin, on tegelikult olemas. Kuid Scrabble'i on saadaval erinevates väljaannetes, nagu Junior Scrabble, Upwords Scrabble, Super Scrabble ja Deluxe Scrabble. Junior Scrabble oli korras, kuna mul oli imikuna lihtsam. Aga täna tuleb 1988. aasta originaalväljaanne. Nüüd olen mänginud ka Upwordsi, mis on plaadimängijaga nagu Deluxe Scrabble, kuid saab olemasolevate sõnade peale tähti lisada. Samas pole mulle kunagi kuulunud Super Scrabble ja Deluxe Scrabble. Super Scrabble sisaldab laiemat tahvlit, et lisada võrku rohkem tähti ja rohkem tähti. Kuid Deluxe Scrabble'i puhul ei ole see originaalist oluliselt paranenud. Nii et minu parim valik on 1988. aasta originaal.

Enne kui saan oma “Numero Uno” lemmiku juurde jõuda, siin on minu auväärsed märkused:-

Blockbusters (Waddingtoni Ühendkuningriik, 1986)

Name:  a48cdc3b300e948b347210c24ee23d98.jpg
Views: 178
Size:  99.0 KB

Hiirelõks (MB, 1993)

Name:  s-l1600.jpg
Views: 137
Size:  100.2 KB

Screwball Scramble (Tomy, 1980ndad)

Name:  s-l1600 (2).jpg
Views: 141
Size:  91.5 KB

Countdown (Spears Games, 1993)

Name:  s-l640.jpg
Views: 266
Size:  47.5 KB

Kes tahab saada miljonäriks (Upstarts, 2000)

Name:  s-l1600 (1).jpg
Views: 121
Size:  98.3 KB

Monopol nr 1 (Waddingtoni Ühendkuningriik, 1984)

Name:  02ac71bc44ce9f49e7727cf33d6cefe0.jpg
Views: 107
Size:  93.0 KB

Jah, sa arvasid! Monopol on minu lemmik. Kuna Monopoly on väga populaarne, on selle mängu jaoks sadu variante! Kõige tähelepanuväärsemad variandid on juunioride monopol, Simpsonite monopol, Tähesõjad ja palju muud ... Kuid selles teemas arutlen selle Ühendkuningriigi 1980ndate väljaande üle. See mäng oli mind tõeliselt inspireerinud, kui olin 6 -aastane, kuid ei suutnud äristrateegiast hästi aru saada, teades õnne, mida võistlemiseks vajan. Erinevalt Parker Brosi originaalversioonist põhineb see Ühendkuningriigi Waddingtoni väljaanne Londonist pärit tänavanimedel. Ja LOL, kui olime kaotanud Trafalgari väljaku jaoks ühe rohelise maja (No not Carbon Dioxide), pidime rohelise majana kasutama ühte neist väikestest Nelsoni veeru jade -kaunistustest. Hahaha! Samuti tahtsin saada teisi Monopoly väljaandeid, nagu Deluxe Monopoly, millel on rohkem kuldseid märke ja Dundee City Edition of Monopoly. Kuid mul pole kunagi olnud Deluxe -versiooni, kuid vähemalt sain siit oma City -versiooni!

https://www.amazon.co.uk/Winning-Mov.../dp/B008O47ZDE