Először is, ennek a játéknak a legfontosabb fontos tippje a bevételszerzés és a barátságos célpont elpusztításának elkerülése

a Kalózbázis és a barátságos állomások PIROS dühösen dühösek. Személy szerint azonban az Argon Buster M4 elfogóval való indítás nem elegendő, mivel rengeteg időbe telik a hírnév és a nyereség visszaszerzése. Ha még nem ismeri az Egosoft X-sorozatú játékait, akkor kezdje az X Beyond The Frontier alkalmazással, hogy megismerje az X-Univerzum alapjait. Azonban az X-BTF játék egyetlen olyan tulajdonsága, amely az új X-Gamesben nincs, a SETA Boost Extension, és az Afterburner a TAB billentyű megnyomásával, de NE használja az Afterburner-t, ha nincs pajzsa. Az egyetlen hátránya, hogy az X-BTF nem tartalmaz csillagtérképeket vagy további fontos információkat. De ebben a játékban ez lehet a játék, hogy felépítsd a birodalmadat.

Tehát itt van néhány titok: először is a pénzcsalás az egyetlen legjobb csalás, amelyet akkor használhat, ha teljesen türelmetlen -
ami ésszerű, és az X3 sorozat összetettebb és fejlettebb funkciók, amelyeket ebben a szakaszban nehéz megtanulni. Ehhez a HEX szerkesztő eszközt kell használnia az egyik .sav fájlban (a legjobb, ha több mentést végez az X-Tension lejátszásakor!), És a HEX kód megkeresésével megváltoztathatja a pénzt. Ehhez használja a Windows számológépet, és írja be a mentési fájlokba kapott pontos jóváírásokat, és alakítsa át a számértéket HEX értékre. Ezután meg kell nyitnia a .sav fájlját a HEX szerkesztő használatával, hogy megtalálja a pontos egyezést, de nem tudom garantálni, hogy működni fog, mivel valószínű, hogy más értékek között rossz HEX értéket talál. De vannak más módok is arra, hogy csaljon pénzt a játék elején, ha eladja Busterjét, és megvásárol 3 felfedezőt, amelyek hibát tartalmaznak az Argon Prime Shipyard üzlet menüjében.

Azonban, hogy bölcs legyek, nem árulok el és nem engedek meg több tippet, amelyek elronthatják a játékot, de további segítségért próbáld meg használni az X-Tension Money Cheat keresőmotorját. Ezt az X-Tension Top Secret Guide linket is lemásoltam. Ezt az általam készített információt nem igazán én gépeltem, mivel az ozemail.com.au webhelyről származó személy megérdemli a dicséretet, de nem tudom, hogy az általa eredetileg begépelt webhely örökre megmarad -e, ezért bemásoltam a webhelyemre esetben a vezető végleg eltűnik.

És egy utolsó dolog, hogy van egy titkos Opciók menü, egyszerűen nyomja meg a [Shift + O] gombot, és nézze meg a lehetőségeket. Most növelheti a SETA teljesítményét 10 -szeresre, ha úgy tetszik, de ha TL vagy M5 hajóval utazik, akkor valószínűleg összeomlik, és tönkreteszi a hírnevét és a rendőri engedélyt. Ne felejtse el menteni a játékot főként minden alkalommal, amikor nem küldetésben van dokkoláskor, és próbáljon többszörös mentéseket készíteni a haladás során. NE dokkoljon egy állomáson, amikor STRAFING, különben megkapja ezt a lendületet, amikor kilép a dokkolóból, és becsapódik az alagút kijáratába.

Ha NEM akarja megismerni a pénzcsalást és a szigorúan titkos küldetéseket, NE kattintson rá, kivéve, ha kísértésbe esik, vagy fekvőbeteg, szenvedélyes személy.

Egy fontos megjegyzés: ha NEM áll készen a Perseus -küldetésre, nyomja meg a [Shift + O] billentyűkombinációt az ajánlatkérések letiltásához. Legalább magasabb harci rangra lesz szüksége admirálisnál vagy fent, mert az ellenségek, akik megijednek a magasabb rangtól, növelik annak esélyét, hogy elhagyják hajóikat. NE pusztítsa el a Paranid M3 Perseust, és hagyja, hogy a Kék nyíl megsemmisüljön, különben küldetése visszafordíthatatlanul félig befejeződik, és a kinyitható funkciók ZÁRVA maradnak ... ÖRÖKRE!

http://apg-clan.org/showthread.php/8...=8592#post8592
http://members.ozemail.com.au/~nekje...20mission.html