Pirmkārt, šīs spēles galvenie svarīgie padomi ir gūt ieņēmumus un izvairīties no draudzīgu mērķu vai mērķu iznīcināšanas

Pirātu bāze un draudzīgās stacijas RED nikni nikni. Bet personīgi ar startēšanu ar Argon Buster M4 pārtvērēju nepietiek, jo reputācijas un peļņas atgūšana prasa daudz laika. Ja esat iesācējs Egosoft X sērijas spēlēs, vislabāk ir sākt ar X Beyond The Frontier, lai apgūtu X-Universe pamatus. Tomēr vienīgā lieta, kas X-BTF spēlei piemīt, jaunākajai X-Games nav, ir SETA Boost Extension, un Afterburner, nospiežot TAB taustiņu, bet NELIETOJIET Afterburner, ja jums nav vairogu. Vienīgais trūkums ir tas, ka X-BTF nav zvaigžņu karšu vai papildu svarīgas informācijas. Bet šajā spēlē šī var būt spēle, lai jūs varētu veidot savu impēriju.

Tātad, šeit ir daži noslēpumi: pirmkārt, naudas krāpšana ir vienīgā labākā krāpšanās, kas jums jāizmanto, ja esat pilnīgi nepacietīgs -
kas ir saprātīgs, un X3 sērija ir sarežģītākas un uzlabotas funkcijas, kuras šajā posmā ir grūti iemācīties. Kas jums jādara, ir izmantot HEX redaktora rīku vienā no .sav failiem (vislabāk veikt vairākus saglabājumus, spēlējot X-Tension!) Un atrast HEX kodu, lai mainītu naudu. Lai to izdarītu, izmantojiet savu Windows kalkulatoru, ierakstot precīzus saglabāšanas failos iegūtos kredītus un pārvēršot skaitļa vērtību HEX vērtībā. Pēc tam jums ir jāatver .sav, izmantojot HEX redaktoru, lai atrastu precīzu atbilstību, taču es nevaru garantēt, ka tas darbosies, jo, visticamāk, starp citām vērtībām var atrast nepareizu HEX vērtību. Bet ir arī citi veidi, kā jūs varat krāpt naudu spēles sākumā, pārdodot savu Buster un iegādājoties 3 atklājējus, kas satur kļūdu Argon Prime Shipyard veikala izvēlnē.

Tomēr, lai būtu gudrs, es vairs neatklāšu vai neļaušos padomiem, kas var sabojāt jūsu spēli, bet, lai saņemtu papildu palīdzību, mēģiniet izmantot savu meklētājprogrammu vietnē X-Tension Money Cheat. Esmu arī nokopējis šo X-Tension Top Secret Guide saiti. Tagad šī manis sniegtā informācija nav īsti ierakstīta, jo persona no vietnes ozemail.com.au ir pelnījusi atzinību, taču es nezinu, vai viņa sākotnēji ierakstītā vietne paliks uz visiem laikiem, tāpēc es to iekopēju savā vietnē gadījumā vadotne pazūd neatgriezeniski.

Un pēdējā lieta ir slepena opciju izvēlne, vienkārši nospiediet spēlē [Shift + O] un apskatiet iespējas. Tagad, ja vēlaties, varat palielināt SETA jaudu līdz 10 reizēm, bet, ceļojot ar TL vai M5 kuģi, visticamāk, jūs avarēsit un sabojāsit savu reputāciju un policijas licenci. Neaizmirstiet saglabāt spēli galvenokārt katru reizi, kad došanās laikā neesat misijā, un progresēšanas laikā mēģiniet izveidot vairākus ietaupījumus. NENOJOJIET stacijā, kad esat STRAFING, pretējā gadījumā jūs saņemsiet šo impulsa kļūdu, izejot no piestātnes un ietriecoties tuneļa izejā.

Ja jūs nevēlaties uzzināt naudas krāpšanos un īpaši slepenas misijas, NEKlikšķiniet uz tās, ja neesat kārdinājums vai stacionāra īslaicīga persona.

Viena svarīga piezīme: ja neesat gatavs Perseusa misijai, nospiediet [Shift + O], lai atspējotu piedāvājuma misijas. Jums būs nepieciešams vismaz augstāks kaujas rangs pie admirāļa vai virs, jo ienaidnieki, kurus iebiedē jūsu augstākā pakāpe, palielina iespēju pamest savus kuģus. NEiznīcini Paranid M3 Perseus UN neļauj zilajai bultiņai tikt iznīcinātam, pretējā gadījumā tava misija ir neatgriezeniski pabeigta līdz pusei un atbloķējamās funkcijas paliks bloķētas ... MŪŽĪGI!

http://apg-clan.org/showthread.php/8...=8592#post8592
http://members.ozemail.com.au/~nekje...20mission.html