Esiteks on selle mängu peamised olulised näpunäited tulu saamine ja sõbraliku sihtmärgi või tegemise vältimine

Piraatbaas ja sõbralikud jaamad RED raevukalt vihased. Kuid isiklikult ei piisa käivitamisest Argon Buster M4 Interceptoriga, kuna maine ja kasumi taastamiseks kulub PALJU aega. Kui olete Egosofti X-seeria mängude uus kasutaja, alustage kõige paremini X Beyond The Frontieriga, et X-Universumi põhitõdedega hakkama saada. Kuid ainus asi, mida X-BTF-mängus on, mida uuematel X-mängudel pole, on SETA Boost Extension ja järelpõleti, vajutades klahvi TAB, kuid ÄRGE kasutage järelpõletit, kui teil pole kilpe. Ainus negatiivne külg on see, et X-BTF ei sisalda tähekaarte ega olulist lisateavet. Kuid selles mängus võib see olla teie impeeriumi ülesehitamise mäng.

Siin on mõned saladused: esiteks on rahapett ainus parim pettus, mida peaksite kasutama, kui olete täiesti kannatamatu -
mis on mõistlik ja X3 seeria keerukamate ja täiustatud funktsioonidena, mida on selles etapis raske õppida. Peate kasutama HEX-redaktori tööriista ühes .sav-failis (X-Tensioni mängides on parem mitu korda salvestada!) Ja raha muutmiseks HEX-koodi leidmine. Selleks kasutage oma Windowsi kalkulaatorit, sisestades salvestusfailidesse täpsed krediidid ja teisendades arvu väärtuse HEX -väärtuseks. Siis peate oma .sav avama HEX -redaktori abil, et leida täpne vaste, kuid ma ei saa garanteerida, et see töötab, kuna tõenäoliselt leiate teiste väärtuste hulgast vale HEX -väärtuse. Kuid on ka teisi võimalusi, kuidas mängu alguses raha petta, müües oma Busteri ja ostes 3 Avastajat, mis sisaldavad Argon Prime Shipyardi poe menüüs tõrkeid.

Kuid tarkuse huvides ei avalda ma enam endale näpunäiteid, mis võivad teie mängu rikkuda, kuid proovige abi otsimiseks kasutada X-Tension Money Cheat otsingumootorit. Olen ka selle X-Tension Top Secret Guide lingi kopeerinud. Nüüd pole see minu tehtud teave tegelikult sisestatud, kuna ozemail.com.au isik väärib tunnustust, kuid ma ei tea, kas see sait, mille ta algselt tippis, jääb igaveseks, nii et kopeerisin selle oma saidile Juht kaob jäädavalt.

Ja viimane asi on salajane menüü Valikud, lihtsalt vajutage mängu [Shift + O] ja vaadake valikuid. Nüüd saate soovi korral suurendada SETA võimsust 10 -kordseks, kuid kui reisite TL- või M5 -laevaga, kukute tõenäoliselt kokku ja rikute oma maine ning politseilitsentsi. Pidage meeles, et salvestate oma mängu peamiselt iga kord, kui te dokkimise ajal missioonil ei ole, ja proovige edusammudes teha mitu salvestust. ÄRGE dokkige jaamas, kui olete STRAFING, muidu saate selle tõuke vea, kui väljute dokist ja põrkute tunneliväljapääsu juurde.

Kui te EI taha teada rahapettust ja ülisalajaste missioonide jaoks, ÄRGE klõpsake sellel, kui teil pole kiusatust või statsionaarset lühiajalist inimest.

Üks oluline märkus: kui te pole Perseuse missiooniks valmis, vajutage pakkumiste keelamiseks [Shift + O]. Admiralil või üleval on teil vaja vähemalt kõrgemat lahingutaset, sest teie kõrgema auastmega hirmutatud vaenlased suurendavad võimalust oma laevadest loobuda. ÄRGE hävitage Paranid M3 Perseust JA laske sinisel noolel hävida, vastasel juhul on teie ülesanne pöördumatult pooleldi täidetud ja lukustamatud funktsioonid jäävad lukustatuks ... Igavesti!

http://apg-clan.org/showthread.php/8...=8592#post8592
http://members.ozemail.com.au/~nekje...20mission.html