اول از همه مهمترین نکات مهم این بازی کسب درآمد و اجتناب از تخریب اهداف دوستانه یا ایجاد آنها است

پایگاه دزدان دریایی و ایستگاه های دوستانه RED عصبانی هستند. اما شخصاً ، داشتن یک استارتاپ با Argon Buster M4 Interceptor کافی نیست زیرا زمان زیادی طول می کشد تا شهرت و سود را به دست آورید. اگر در بازی های سری X از Egosoft تازه کار هستید ، بهتر است با X Beyond The Frontier کار کنید تا با اصول اولیه X-Universe آشنا شوید. با این حال ، تنها چیزی که بازی X-BTF دارد و X-Games جدیدتر ندارد SETA Boost Extension و Afterburner با فشار دادن کلید TAB است ، اما اگر NO Shields ندارید از Afterburner استفاده نکنید. تنها نکته منفی این است که X-BTF هیچ نقشه ستاره ای یا اطلاعات مهم اضافی ندارد. اما در این بازی ، ممکن است این بازی برای ساختن امپراتوری شما باشد.

بنابراین در اینجا چند راز وجود دارد: اول اینکه تقلب در پول تنها بهترین تقلبی است که باید در صورت بی حوصلگی از آن استفاده کنید -
که منطقی است و سری X3 به عنوان ویژگیهای پیچیده تر و پیشرفته تر که در آن مرحله یادگیری آنها دشوار است. کاری که باید انجام دهید این است که از ابزار HEX Editor در یکی از فایل های .sav استفاده کنید (هنگام بازی X-Tension بهتر است چندین ذخیره کنید!) و تعیین کد HEX برای تغییر پول. برای انجام این کار ، از ماشین حساب ویندوز خود با تایپ کردن اعتبار دقیق موجود در فایل های ذخیره شده خود و تبدیل عدد به مقدار HEX استفاده کنید. سپس باید .sav خود را با استفاده از ویرایشگر HEX باز کنید تا مطابقت دقیق را بیابید ، اما من نمی توانم تضمین کنم که کار می کند زیرا احتمال دارد که شما مقدار HEX اشتباه را در بین سایر مقادیر پیدا کنید. اما راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید در ابتدای بازی با فروش Buster خود و خرید 3 Discoverers که در منوی مغازه Argon Prime Shipyard نقصی دارد ، تقلب کنید.

با این حال ، برای عاقلانه بودن ، دیگر نکاتی را که ممکن است بازی شما را خراب کند ، فاش نمی کنم یا از آن لذت نمی برم ، اما برای کمک بیشتر از موتور جستجوی خود در X-Tension Money Cheat استفاده کنید. من همچنین این پیوند راهنمای مخفی بالا X-Tension را در زیر کپی کرده ام. در حال حاضر این اطلاعاتی که من تهیه کرده ام به تنهایی توسط شخص ozemail.com.au تایپ نمی شود ، اما شایسته اعتبار است ، اما نمی دانم آیا آن سایتی که او در ابتدا تایپ کرده بود برای همیشه باقی خواهد ماند یا خیر ، بنابراین من آن را در سایت خود کپی کردم موردی که راهنما برای همیشه ناپدید می شود.

و آخرین نکته این است که منوی مخفی گزینه ها وجود دارد ، کافی است [Shift + O] را فشار دهید و به گزینه ها نگاه کنید. در صورت تمایل می توانید قدرت SETA را به 10 برابر افزایش دهید ، اما هنگامی که در کشتی TL یا M5 سفر می کنید ، احتمالاً شهرت و مجوز پلیس شما خراب می شود. به خاطر داشته باشید که بازی خود را عمدتا هر زمان که در هنگام مأموریت در هنگام باراندازی ذخیره نمی کنید ذخیره کنید و سعی کنید با پیشرفت خود سیو های چندگانه ایجاد کنید. وقتی در حال حرکت هستید در ایستگاه متصل نشوید وگرنه هنگام خروج از اسکله و تصادف با خروجی تونل با این اشکال روبرو می شوید.

اگر نمی خواهید تقلب در پول و ماموریت های فوق سری را بدانید ، روی آن کلیک نکنید مگر اینکه وسوسه شوید یا یک فرد کوتاه مزاج بستری باشید.

یک نکته مهم: وقتی برای ماموریت Perseus آماده نیستید ، [Shift + O] را فشار دهید تا ماموریت های پیشنهاد را غیرفعال کنید. شما حداقل به درجه رزمی بالاتری در Admiral یا بالاتر نیاز دارید ، زیرا ترساندن دشمنان از رتبه بالاتر شما شانس رها کردن کشتی های خود را افزایش می دهد. Paranid M3 Perseus را نابود نکنید و اجازه ندهید پیکان آبی نابود شود ، در غیر این صورت ، ماموریت شما به طور برگشت ناپذیر نیمه تمام شده است و ویژگی های بازشدنی قفل می مانند ... برای همیشه!

http://apg-clan.org/showthread.php/8...=8592#post8592
http://members.ozemail.com.au/~nekje...20mission.html