Po pierwsze, głównymi ważnymi wskazówkami tej gry jest zdobywanie przychodów i unikanie niszczenia przyjaznego celu lub zarabiania

Baza Piratów i przyjazne stacje RED szaleją zły. Ale osobiście posiadanie startupu z Argon Buster M4 Interceptor nie wystarczy, ponieważ odzyskanie reputacji i zysków zajmuje DUŻO czasu. Jeśli jesteś nowicjuszem w grach z serii X firmy Egosoft, najlepiej zacząć od X Beyond The Frontier, aby poznać podstawy X-Universe. Jednak jedyną rzeczą, jaką ma gra X-BTF, której nie mają nowsze X-Games, jest rozszerzenie SETA Boost i dopalacz przez naciśnięcie klawisza TAB, ale NIE używaj dopalacza, jeśli NIE masz żadnych osłon. Jedynym minusem jest to, że X-BTF nie ma map gwiezdnych ani dodatkowych ważnych informacji. Ale w tej grze może to być gra, w której możesz zbudować swoje imperium.

Oto kilka sekretów: po pierwsze, oszustwo na pieniądze jest jedynym najlepszym oszustwem, którego powinieneś użyć, jeśli jesteś całkowicie niecierpliwy -
co jest rozsądne, a seria X3 to bardziej złożone i zaawansowane funkcje, które na tym etapie są trudne do nauczenia. Musisz użyć narzędzia HEX Editor w jednym z plików .sav (najlepiej zrobić wiele zapisów podczas gry w X-Tension!) i zlokalizować kod HEX, aby zmienić pieniądze. Aby to zrobić, użyj kalkulatora Windows, wpisując dokładnie liczbę kredytów, które masz w swoich plikach zapisu i konwertując wartość liczbową na wartość szesnastkową. Następnie musisz otworzyć plik .sav za pomocą edytora HEX, aby znaleźć dokładne dopasowanie, ale nie mogę zagwarantować, że zadziała, ponieważ prawdopodobnie znajdziesz niewłaściwą wartość HEX wśród innych wartości. Istnieją jednak inne sposoby na oszukiwanie pieniędzy na początku gry, sprzedając Bustera i kupując 3 Discoverers, które będą zawierać usterkę w menu sklepu Argon Prime Shipyard.

Jednak, aby być mądrym, nie będę ujawniał ani nie poddawał się już poradom, które mogą zepsuć twoją grę, ale spróbuj użyć swojej wyszukiwarki na X-Tension Money Cheat, aby uzyskać dodatkową pomoc. Skopiowałem również poniższy link do ściśle tajnego przewodnika X-Tension. Teraz te informacje, które zrobiłem, nie są tak naprawdę wpisane przeze mnie, ponieważ osoba z ozemail.com.au zasługuje na uznanie, ale nie wiem, czy ta witryna, którą pierwotnie wpisał, pozostanie na zawsze, więc skopiowałem ją do mojej witryny w przypadku, który przewodnik znika na stałe.

I ostatnią rzeczą jest tajne menu opcji, po prostu naciśnij [Shift + O] w grze i spójrz na opcje. Teraz możesz zwiększyć moc SETA do 10x, jeśli chcesz, ale kiedy podróżujesz statkiem TL lub M5, prawdopodobnie rozbijesz się i zrujnujesz swoją reputację i licencję policyjną. Pamiętaj, aby zapisywać grę głównie za każdym razem, gdy nie jesteś na misji podczas dokowania, i staraj się robić wielokrotne zapisy w miarę postępów. NIE dokuj na stacji, kiedy STRAFASZ, bo dostaniesz ten błąd pędu, gdy wyjdziesz z doku i wpadniesz na wyjście z tunelu.

Jeśli NIE CHCESZ znać oszustwa na pieniądze i misji ściśle tajnych, NIE klikaj go, chyba że jesteś kuszony lub hospitalizowana osoba porywcza.

Jedna ważna uwaga: kiedy NIE jesteś gotowy na misję Perseusza, naciśnij [Shift + O], aby wyłączyć oferowanie misji. Będziesz potrzebować co najmniej wyższego stopnia bojowego na poziomie Admirał lub wyższym, ponieważ wrogowie zastraszeni twoją wyższą rangą zwiększają szansę na porzucenie swoich statków. NIE niszcz Paranid M3 Perseus I pozwól, aby Błękitna Strzała została zniszczona, w przeciwnym razie Twoja misja zostanie nieodwracalnie ukończona w połowie, a funkcje do odblokowania POZOSTAJĄ ZABLOKOWANE... NA ZAWSZE!

http://apg-clan.org/showthread.php/8...=8592#post8592
http://members.ozemail.com.au/~nekje...20mission.html