Прије свега, главни важни савјети ове игре су стицање прихода и избјегавање уништавања пријатељске мете или стварања

пиратска база и пријатељске станице ЦРВЕНО бесне љуте. Али лично, покретање са Аргон Бустер М4 пресретачем није довољно јер је потребно много времена да се поврати углед и профит. Ако сте тек почели да користите Егософт-ове игре Кс-серије, најбоље је да почнете са Кс Беионд Тхе Фронтиер да бисте се упознали са основама Кс-Универсе-а. Међутим, једино што Кс-БТФ игра има а што новије Кс-игре немају је СЕТА Боост Ектенсион и Афтербурнер притиском на тастер ТАБ, али НЕ користите Афтербурнер ако немате штитове. Једина мана је то што Кс-БТФ нема мапе звезда или додатне важне информације. Али у овој игри ово је можда игра за вас да изградите своје царство.

Ево неколико тајни: прво је варање новца једина најбоља превара коју треба да користите ако сте потпуно нестрпљиви -
што је разумно и серија Кс3 као сложеније и напредније функције које је у тој фази тешко научити. Оно што треба да урадите је да користите алатку ХЕКС Едитор у једној од .сав датотека (најбоље направите више уштеда приликом играња Кс-Тенсион-а!) И лоцирате ХЕКС код да бисте променили новац. Да бисте то урадили, користите свој Виндовс калкулатор уписивањем тачних кредита које сте добили у датотекама за чување и претварањем вредности броја у ХЕКС вредност. Затим морате да отворите свој .сав помоћу ХЕКС уређивача да бисте пронашли потпуно подударање, али не могу гарантовати да ће то радити јер је вероватно да ћете међу осталим вредностима пронаћи погрешну ХЕКС вредност. Али постоје и други начини на које можете зарадити превару на почетку игре тако што ћете продати свој Бустер и купити 3 Дисцоверера који ће садржати грешку у менију продавнице Аргон Приме Схипиард.

Међутим, само да будем мудар, нећу више откривати нити се упуштати у савете који би вам могли покварити игру, али за додатну помоћ покушајте да користите свој претраживач на Кс-Тенсион Монеи Цхеат-у. Такође сам копирао овај линк за тајни водич Кс-Тенсион доле. Сада ове информације које сам направио заправо нисам откуцао сам јер особа са оземаил.цом.ау заслужује заслуге, али не знам да ли ће та локација коју је првобитно откуцао остати заувек па сам је копирао на своју веб локацију у случај да водич трајно нестане.

И последња ствар је тајни мени са опцијама, једноставно притисните [Схифт + О] у игри и погледајте опције. Сада можете повећати СЕТА снагу на 10к ако желите, али када путујете бродом ТЛ или М5, вероватно ћете се срушити и уништити вашу репутацију и полицијску дозволу. Не заборавите да сачувате игру углавном сваки пут када нисте на мисији док пристајете и покушајте да више пута сачувате док напредујете. НЕМОЈТЕ пристајати на станици када сте ПРЕПОРУЧЕНИ или ћете добити грешку у замаху када изађете са пристаништа и ударите у излаз из тунела.

Ако НЕ ЖЕЛИТЕ да знате Монеи Цхеат и за мисије Тајне тајне, НЕ КЛИКНИТЕ на њега осим ако сте у искушењу или сте пацијент са кратком темпераментом.

Једна важна напомена: када НИСТЕ спремни за мисију Персеј, притисните [Схифт + О] да бисте онемогућили мисије понуде. Требат ће вам барем виши борбени чин код адмирала или изнад, јер непријатељи који се плаше вашег вишег ранга повећавају шансе да напусте своје бродове. НЕМОЈТЕ уништити Паранид М3 Персеј И допустите да се Плава стрела уништи, у супротном, ваша мисија је неповратно упола завршена, а функције које можете откључати остат ће закључане ... заувијек!

хттп://апг-цлан.орг/сховтхреад.пхп/8...=8592#пост8592
хттп://мемберс.оземаил.цом.ау/~некје...20миссион.хтмл