Bunlardan ilki, bu oyunun en önemli ipuçları, gelir elde etmek ve dost hedefi yok etmekten kaçınmaktır.

Korsan Üssü ve dostane istasyonlar KIRMIZI kızgın kızgın. Ancak kişisel olarak, bir Argon Buster M4 Interceptor ile bir girişime sahip olmak yeterli değildir, çünkü itibarı ve kârı yeniden kazanmak çok fazla zaman alır. Egosoft'un X-Serisi oyunlarında yeniyseniz, X-Evrenin temellerini kavramak için X Beyond The Frontier ile başlamanız en iyisidir. Ancak, X-BTF oyununda yeni X-Games'in sahip olmadığı tek şey SETA Boost Uzantısı ve SEKME tuşuna basarak Afterburner'dır, ancak Kalkanınız YOKSA Afterburner'ı KULLANMAYIN. Tek dezavantajı, X-BTF'nin yıldız haritaları veya ek önemli bilgiler olmamasıdır. Ancak bu oyunda, imparatorluğunuzu kurmanız için oyun bu olabilir.

İşte size birkaç sır: Birincisi, tamamen sabırsızsanız kullanmanız gereken en iyi hile para hilesidir -
makul ve X3 serisi, o aşamada öğrenilmesi zor olan daha karmaşık ve gelişmiş özellikler olarak. Yapmanız gereken şey, .sav dosyalarından birinde bir HEX Editor aracı kullanmak (en iyisi X-Tension oynarken birden fazla kaydetme yapın!) ve parayı değiştirmek için HEX kodunu bulmak. Bunu yapmak için, kaydetme dosyalarınızda aldığınız kredileri tam olarak yazarak ve sayı değerini bir HEX değerine dönüştürerek Windows Hesaplayıcınızı kullanın. Ardından, tam eşleşmeyi bulmak için HEX düzenleyicisini kullanarak .sav dosyanızı açmanız gerekir, ancak çalışacağını garanti edemem çünkü diğer değerler arasında yanlış HEX değerini bulmanız olasıdır. Ancak oyunun başında Buster'ınızı satarak ve Argon Prime Shipyard mağaza menüsünde bir aksaklık içerecek 3 Discoverer satın alarak para hilesi yapmanın başka yolları da var.

Ancak, akıllı olmak gerekirse, oyununuzu bozabilecek ipuçlarını ifşa etmeyeceğim veya şımartmayacağım, ancak daha fazla yardım için Arama Motorunuzu X-Tension Money Cheat'te kullanmayı deneyin. Aşağıdaki X-Tension Çok Gizli Kılavuz bağlantısını da kopyaladım. Şimdi ozemail.com.au'daki kişi övgüyü hak ettiği için yaptığım bu bilgiyi gerçekten kendim yazmadım, ancak ilk yazdığı site sonsuza kadar kalacak mı bilmiyorum, bu yüzden siteme kopyaladım. kılavuzluk eden durum kalıcı olarak kaybolur.

Ve son olarak gizli bir Seçenekler menüsü var, oyun içinde [Shift + O] tuşlarına basıp seçeneklere bakmanız yeterli. Şimdi isterseniz SETA gücünü 10 katına çıkarabilirsiniz, ancak TL veya M5 gemisinde seyahat ederken kaza yapmanız ve itibarınızı ve Polis Lisansınızı mahvetmeniz olasıdır. Oyununuzu, çoğunlukla bir görevde olmadığınız zamanlarda, yanaşırken kaydetmeyi unutmayın ve ilerledikçe katları kaydetmeye çalışın. STRAFING yaparken bir istasyona kenetlenmeyin yoksa rıhtımdan çıkıp tünel çıkışına çarptığınızda bu momentum hatasını alırsınız.

Money Cheat'ı ve Çok Gizli görevler için bilmek istemiyorsanız, baştan çıkarıcı değilseniz veya yatarak asabi biri değilseniz, üzerine tıklamayın.

Önemli bir not: Kahraman Görevine hazır DEĞİLSENİZ, Görev Tekliflerini devre dışı bırakmak için [Shift + O] tuşlarına basın. Amiral veya Üstünde en azından daha yüksek bir Savaş Rütbesine ihtiyacınız olacak, çünkü daha yüksek rütbeniz tarafından korkutulan düşmanlar gemilerini terk etme şansını artırıyor. Paranid M3 Perseus'u YOK ETMEYİN VE Blue Arrow'un yok olmasına izin vermeyin, aksi takdirde göreviniz geri döndürülemez bir şekilde yarı yarıya tamamlanır ve açılabilir özellikler KİLİTLİ KALIR... SONSUZA KADAR!

http://apg-clan.org/showthread.php/8...=8592#post8592
http://members.ozemail.com.au/~nekje...20mission.html