Kui olete alla laadinud 13ag WideScreen Fixi, võiksite selle mainitud üksuse d3d9.dll asendada. See juhend lisab D3D9 jaoks Vulkani ühilduvuskihi. Nüüd pole ma katsetanud tohutul hulgal Max Payne 2 modifikatsioone, kuid tundub, et see töötab suurepäraselt Max Upgrades, Elements Of Style 1.5, Payne Effects 3 ja Cinema 2.0 puhul. Tundub, et sellel on mõningaid FPS -i täiustusi, eriti Payne Effects 3 puhul, millel pole viivitamatut FPS -i, kui kasutate Bullet Time'i ja palju plahvatusi. Kuid teie arvuti tulemused varieeruvad, kui teil pole võimsat nVidia 1080 GTX graafikakaarti ja kiiret Intel i7 või AMD Ryzen 7 nagu minu oma.

Nüüd, et lisada Max Payne 2-le Vulkani tugi, laadige alla zip-versioon D9VK Githubi väljaannetest:-

https://github.com/Joshua-Ashton/d9vk

Soovi korral saate algse d3d9.dll varundada, kuid Steam Verify Game Cache võib selle algse faili tagasi tuua, kuid asendab D9VK versiooni. Lohistage 32-bitine või x32 d3d9.dll kausta C: \ Program Files (x86) Steam \ SteamApps \ common \ Max Payne 2 The Fall of Max Payne.

Fail peaks laadima, kuid kui teil on probleeme, andke mulle sellest teada.