No, možná jste si všimli nějaké rebeské nebo reloktéry ze Sonic hry, jako Sonic Origins vydané nedávno s některými přidány funkce, výběhy a další. Ale tato hra má smíšené recenze, protože tato hra je docela podobná Sega Mega Drive Classics on Steam, a to i přes přidané výjevy, úspěchy a úpravy.

Proč tato hra má smíšené recenze? No, zdá se, že je drahý mít 3 z původní Mega Drive Sonic hry sloučeno do jednoho-plus jeden Sega CD of Sonic CD hry, ale nemá některé klíčové zlepšení. Například se nezdá, že by se na obrazovce Classic Scanline, nebo aby to vypadalo, že hrajete na CRT v 90. letech TV-jako být zpátky ve staré škole 90. let. A nezdá se, že by měl HQx2 nebo xBRZ, aby vyhlazovací hrany a aby Sonic vypadají hladší pro hráče, kteří nesnášejí oční kmeny.

Nenechte se mýlit, ale vyšší rám poměry, muzeum a speciální mise jsou v pořádku. Nicméně, tato hra mi připomíná Sonic Mega Collection a Sonic Gems Collection pro GameCube, který obsahuje ty klasické Sonic hry pro Mega Drive, Game Gear, Saturn a Arcade. Dokonce i Sonic Mega Collection a Sonic Gems Collection obsahují některé zajímavé archivy a obrázky Sonic Comic a Sonic Coin-Op stroje některé z nich byly vydány pouze v Japonsku. Ale tyto archivní kolekce, úspěchy a speciální mise by měly být použity pouze jako bonusové funkce a zaměřit se na to, jak zlepšit obecnou hru pro ty Sonic Klasické hry, stejně jako refuse.

Někteří hráči si neuvědomují, že s VSynchronize na Sonic Origins způsobuje zaostávání displej a máme mocné GFX karty, které nezpůsobí obrazovku trhání 16-Bit hry na emulátoru-pokud nepoužíváte xBRZ na vysokém faktoru nebo že. Spindash pro Sonic 1 segment pro Sonic Origins a zlaté mince použité jako životy jsou v pořádku, ale to se zdá být příliš slabé, pokud se ptáte mě. Také Sonic 2 měla některé mapy nebo úrovně odebrané jako jednotky Mega Drive Ukrys-li omezené množství paměti. Můžete to zjistit zde:

https://tcrf.net/Prerelease:Sonic_th...Scrapped_Zones

Co si myslíte o Sonic Origins a souhlasíte s tím, že Sega měla dělat lépe?

Plus zde je náhled doby, kdy jsem poprvé hrál Sonic 1 segment Sonic Origins: