+ Odpowiedz na wątek
Wyniki 1 do 2 z 2
  1. Krótki spis zalet systemu Linux 
    #1
    Data dołączenia
    cze 2020
    Wypowiedzi
    15
    Wymienię zalety, jakie mam z Linuksem, tylko dla zabawy. Nazwiemy to inwentarzem:

    • Stabilność. Mój system nie jest idealnie stabilny, na poziomie sprzętu. Chipset/mobo nie lubi ilości ram, które zainstalowałem, i jest przetaktowuje. Ale nawet w tym, to zwykle działa tydzień lub więcej, bez konieczności restartu.
    • Wygoda. Większość moich aktualizacji oprogramowania pochodzi z jednego źródła, mam tylko kilka aplikacji, które trzeba zaktualizować ze źródła innej firmy.
    • Automatyka przyjazna. Bash Scripting jest łatwy do nauki, jest mnóstwo informacji tam, jeśli potrzebujesz specyfiki, a bash działa szybko, i konsekwentnie. Jestem w Linuksie od 2018 roku i jeszcze nie mam skryptu stop pracy ze względu na aktualizację systemu operacyjnego.
    • Przystępność cenowa. Nie tylko OS, i większość oprogramowania dla niego FOSS, ale nie jest celowo zaprojektowany, aby zmusić cię do aktualizacji sprzętu. Działa na starym sprzęcie. System mojej siostry ma ponad dziesięć lat, i nadal działa, i działa dobrze.
    • Zbudowany dla koderów. Chcesz utworzyć kod? Prawie wszystkie narzędzia do wykonania, które są łatwo dostępne, a także FOSS.
    • Konfigurowalny. Nie podoba ci się jakieś zachowanie systemu operacyjnego? Jest bardzo dobra szansa, że może być osłabiona w sposób, który sprawi, że będziesz szczęśliwy. Wiele monitorów jest dobrze obsługiwanych z pudełka. Możesz ustawić dowolną aplikację, aby otworzyć wszędzie, na dowolnym ekranie, a kiedy już zrobisz, że będzie ona tam otwarta, za każdym razem, i zrobi to bez potrzeby aplikacji innej firmy, i zrobi to normalnie, bez dodatkowych opóźnień.



    To nie jest wyczerpująca lista.
     

  2.  
    #2
    Data dołączenia
    Lis 2001
    Położenie
    Dundee, Szkocja
    Wypowiedzi
    490
    Dzięki za swój udział, Drek!


    [ APG] Clan Leader- [email protected]
     

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Obecnie jest 1 użytkowników przeglądający ten wątek. (0 członków i 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wprowadzenie do gier w systemie Linux
    By Drek in forum Hardware & Software Support
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 23 października 2021 r., 12:53
  2. Linux Mint's Distros
    Przez RoboCop w forum Hardware & Software Support
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 7 kwietnia 2020 r., 21:25
  3. Top 5 powodów, aby korzystać z Linuksa w 2018
    Przez RoboCop w forum Hardware & Software Support
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21 lutego 2018 r., 13:52
  4. [Linux] Czy to było Ubuntu?
    Przez RoboCop w forum Deutsch
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 11 maja 2013 r., 09:44

Delegowanie uprawnień

  • Ty może opublikuj nowe wątki
  • Ty może publikowanie odpowiedzi
  • Ty może Załączniki końcowe
  • Ty może edytuj swoje wypowiedzi
  •  
DMCA.com Protection Status

https://apg-clan.org tested by Norton Internet Security https://apg-clan.org tested by McAfee Internet Security

Flag Counter