+ Konuya Yanıt Ver
Sonuçlar 1 ile 2 ile ilgili 2
  1. Linux Avantajlarından Oluşan Kısa Bir Envanter 
    Gönderiler
    15
    Linux ile olan avantajlarını listeleyeceğim, sadece bunun eğlenmesi için. Ona envanter diyoruz.

• Denge. Sistemim tam olarak sabit değil, bir donanım seviyesinde. Chipset/mobo, taktığım ram miktarını beğenmiyor, ve bu çok fazla. Ama buna rağmen, sistemi yeniden başlatmak zorunda kalmadan bir ya da daha fazla bir zaman çalıştırıyor.
    • Rahatlık. Yazılım güncellemelerimin çoğu tek bir kaynaktan, yalnızca bir üçüncü kişi kaynağından güncelleştirilmesi gereken birkaç uygulama var.
    • Otomasyon dostu. Bash komut dosyası çok kolay öğrenilir, belirli bir ton bilgi vardır, eğer detaylara ihtiyacınız varsa, ve bash hızlı çalışır ve tutarlı bir şekilde çalışır. 2018 'den beri Linux' ta çalışıyorum ve bir işletim sistemi güncellemesi yüzünden henüz bir komut dosyası durdurma çalışmadım.
    • Uygun fiyat. Yalnızca işletim sistemi değil, FOSS yazılımların çoğu da donanımınızı güncellemeniz için kasıtlı olarak tasarlanmamaktadır. Eski donanımlar üzerinde çalışıyor. Kız kardeşimin sistemi on yaşın üzerinedir ve hala çalışır ve iyi çalışır.
    • Coders için inşa edilmiş. Kod mu yaratmak istiyorsunuz? Neredeyse hazır olan tüm araçlar kullanıma hazır ve FOSS ' de.
    • Özelleştirilebilir. Bazı özel işletim sistemi davranışlarını beğenmiyor musun? Sizi mutlu edecek bir şekilde, bir şekilde ikişer hale gelebilmesi için çok iyi bir şans var. Kutudan çok sayıda görüntü birimi desteklenmektedir. Herhangi bir uygulamayı herhangi bir yerde, herhangi bir ekranda açmak için ayarlayabilirsiniz. Bunu yapınca her seferinde, her seferinde bir üçüncü parti uygulamasına ihtiyaç duymadan yapar ve bu işlemi herhangi bir ekstra gecikme olmadan normal bir şekilde yapar.

Bu, yorucu bir liste değil.

2.  
    Gönderiler
    488
    Paylaştıklarınız için teşekkürler, Drk!

[APG] Klan Lideri - [email protected]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Göz Atan Kullanıcılar

Şu anda bu konuyu inceleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)