+ Odpovědět na podproces
Výsledky 1 do 2 z 2
  1. Krátký soupis výhod systému Linux 
    #1
    Datum spojení
    Června 2020
    příspěvky
    15
    Chystám se vypsat výhody, které mám s Linuxem, jen pro zábavu. Zavoláme se do soupisu:

    • Stabilita. Můj systém není dokonale stabilní, na hardwarové úrovni. Čiště/mombo nemá rád množství ram, které jsem nainstaloval, a to je překloněno. Ale dokonce i v tom, že obvykle běží týden nebo více, aniž by museli restartovat.
    • Pohodlí. Většina mých aktualizací softwaru je z jednoho zdroje, mám pouze několik aplikací, které je třeba aktualizovat ze zdroje třetí strany.
    • Automatizace přátelská. Skriptování bash je snadné se učit, tam je tuna informací tam, pokud budete potřebovat specifika, a bash běží rychle, a důsledně. Byl jsem na Linuxu od roku 2018 a ještě mám skript, který by přestal fungovat kvůli aktualizaci OS.
    • Cenová dostupnost. Nejen, že je OS, a většina softwaru pro něj FOSS, ale není záměrně zkonstruován tak, aby vás nutil aktualizovat hardware. Běží na starém hardwaru. Systém mé sestry je přes deset let, a pořád běhá, a běží dobře.
    • Zastavěné pro kožky. Chcete vytvořit kód? Téměř všechny dostupné nástroje, které jsou snadno dostupné, a také FOSS.
    • Přizpůsobitelné. Nemáte ráda některé specifické chování operačního systému? Je tu velmi dobrá šance, že je možné ji vylepšit způsobem, který vás udělá šťastným. Několik monitorů je dobře podporováno mimo rámeček. Můžete nastavit jakoukoli aplikaci tak, aby se otevřela kdekoli, na libovolné obrazovce, a jakmile jste jednou udělali, že bude otevřena tam, pokaždé, a bude to dělat bez nutnosti aplikace třetí strany, a to bude dělat to normálně, bez jakýchkoli dalších zpoždění.



    Nejedná se o vyčerpávající seznam.
     

  2.  
    #2
    Datum spojení
    Lis 2001
    Umístění
    Dundee, Skotsko
    příspěvky
    487
    Díky za tvůj podíl, Dreku!


    [ APG] Klan Leader- [email protected]
     

Informace o podprocesu

Uživatelé prohlížecí tento podproces

Nyní existuje 1 uživatelů procházení tohoto podprocesu. (0 členů a 1 hosté)

Podobné nitě

  1. Úvod do hraní her na Linuxu
    By Drek in forum Hardware & Software Support
    Odpovědi: 0
    Poslední příspěvek: 23. října 2021, 13:53 hod
  2. Výstky Linuxu
    By RoboCop ve fóru Hardware & Software Support
    Odpovědi: 0
    Poslední příspěvek: 7. dubna 2020, 10:25 PM
  3. Prvních 5 důvodů k použití systému Linux v roce 2018
    By RoboCop ve fóru Hardware & Software Support
    Odpovědi: 0
    Poslední příspěvek: 21. února 2018, 14:52
  4. [Linux] Bylo to Ubuntu?
    By RoboCop ve fóru Deutsch
    Odpovědi: 0
    Poslední příspěvek: 11. května 2013, 10:44 PM

Zveřejňování oprávnění

  • Vy mohou vystavení nových podprocesů
  • Vy mohou odpovědi po odpovědi
  • Vy mohou zveřejnit přílohy
  • Vy mohou upravit příspěvky
  •  
DMCA.com Protection Status

https://apg-clan.org tested by Norton Internet Security https://apg-clan.org tested by McAfee Internet Security

Flag Counter