+ Адказ на тэму
Вынікі 1 да 4 з 4
  1. Прывітанне APG ад -[LOD] = -OldN@der 
    #1
    -[LOD] =-OldN@der Ананімны
    Прывітанне APG!

    Я -[LOD] = -OldN@der, адзін з сярэдніх адміністратараў clanlod.net CS 1.6. Нам больш за дзесяць гадоў, а мне 66 гадоў. Ха-ха, не ўсе нашы члены настолькі старыя, у нас ёсць некалькі маладзейшых, але большасць з іх знаходзіцца ў дыяпазоне 30-40. У нас ёсць серверы CS 1.6 і GO. Я, як адміністратар -сервер для сервера 1.6, маю намер захаваць 1.6. У нас ёсць сямейнае асяроддзе са строгімі правіламі забароны і г.д. і унікальнай модай, якая называецца правілам 20/10. Калі вы нанёс 20 удараў менш чым за 10, вінтовак НЕ. Гэта дазваляе ўсім атрымліваць асалоду ад, незалежна ад узроўню кваліфікацыі. Хоць мы хацелі б, каб вы завіталі на наш сервер, гэта не мэта гэтага банка. Раней мы шмат шугалі, але ад гэтага адышлі. Мы вырашылі пачаць зноўку. Калі вы зацікаўлены ў скраймінгу ці проста прыедзеце на афіцыйны "візіт", дзе мы не можам па -сапраўднаму скрам, але як бы. Калі ласка, звяжыцеся са мной праз форумы, напішыце мне па электроннай пошце [email protected] або апублікуйце свой інтарэс на clanlod.ntt/forums.

    - = [LOD '] =- Lords of Destruction 32 чалавекі Карыстальніцкі сервер карты: 70.42.74.42:27015 і абаронены паролем = [LOD] =- Сервер Scrim: ёсць: 192.223.31.228:27105.

    Прыватнае наладжваецца з картамі і канфігурацыямі Evo і Cevo. Калі вы хочаце наладзіць мінулую лігу, дайце мне ведаць, і я знайду іх, гэта значыць CAL або OGL. @OldN @der і @Junkman доступ да сервера і HLTV для гэтага былі дададзены ў вашы панэлі NFO. Яго адрас: 192.223.31.228:27105.

    Наш сервер звычайна заселены з 17:00 да 18:00 заходняга перыяду да ??? 1, 2 ці 3 гадзіны ночы.

    Я пагляджу, ці магу я прыехаць з некалькімі -= [LOD] = -ерамі і наведаць ваш сервер.

    Я з нецярпеннем чакаю сустрэчы з вамі.

    -= [LOD] =-OldN@der
       

  2.  
    #2
    Дата далучэння
    Лістапад 2001 г.
    Размяшчэнне
    Дандзі, Шатландыя
    Паведамленні
    503
    Добры дзень, дзякуй за публікацыю. Так, мы вельмі стараемся падтрымліваць нашы серверы HL1 у жывых, і мы зрабілі некалькі карысных прарываў у выпраўленні некаторых зламаных дапаўненняў Metamod, а таксама некалькіх ботаў і абноўленага AdminMod. Аднак нам не хапае членаў CS на [APG], і мы прыкладаем усе намаганні, каб набраць карысных пачаткоўцаў.


    [APG] Лідар клана - [email protected]
     

  3.  
    #3
    Дата далучэння
    Красавік 2018 г.
    Паведамленні
    4
    Даволі добры пост. Спадзяюся, што гэты сайт застанецца актыўным, прынамсі дастаткова доўга, каб я мог усё зрабіць.
     

  4.  
    #4
    выдатны пост.
     

Інфармацыя аб тэме

Карыстальнікі праглядаюць гэтую тэму

У цяперашні час 1 карыстальнік праглядае гэтую тэму. (0 удзельнікаў і 1 госць)

Размяшчэнне дазволаў

  • Вы мая размяшчаць новыя тэмы
  • Вы мая размяшчаць адказы
  • Вы мая размяшчаць укладанні
  • Вы мая рэдагаваць свае паведамленні
  •  
DMCA.com Protection Status

https://apg-clan.org tested by Norton Internet Security https://apg-clan.org tested by McAfee Internet Security

Flag Counter